Online Rezervasyon

15 Mayıs 2014 by Harun Acar No Comment

 • Online Rezervasyon
 • Günlük hayatta, birçok alan içerisinde, karşılaştığımız kavramlardan biri olan rezervasyon, yer ayırtma anlamına gelmektedir. Restoranlar, sinema, tiyatro ve cafeler ile daha birçok alanda kullanılan bu terim, uçak bileti ve tatillerde, konaklanan oteller için de, kullanılır hale gelmiştir.
 • Online rezervasyon sistemleri, kişilerin internet üzerinden, evlerinin ya da işyerlerinin konforunda ve zaman kaybetmeden, diledikleri alanda, önceden yer ayarlamalarına olanak sağlayan sistemlerdir.
 • Tüm yıl, stres altında ve yoğun bir tempoda çalışan ve şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bunalan kişiler, tatil planlarını sorunsuz geçirmek isterler. Bu anlamda, tatil yerinin seçiminden, ulaşıma, uçak biletlerinden, konaklanacak mekân ve otel seçimine kadar, birçok konuda plan yapılması gerekmektedir. Bu da ciddi bir araştırma gerektiren durumları ifade etmektedir.
 • Güneşin yüzünü dört mevsim gösterdiği sıcak iklim özellikleri, tarihi zenginlikleri ve mavi ve yeşilin bir arada olduğu muhteşem doğası ile Kıbrıs, tatil yapmak isteyen, birçok kişinin gözdesi bir ada haline gelmiştir. Bunun yanı sıra, lüks ve konforu birleştiren ve eğlenceli aktiviteler sunan oteller ve tatil köyleri ile de, tatilcilere, Kıbrıs’ta eşsiz bir tatil imkânı sunulmaktadır.
 • Hayalinizde ki Tatilwww.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com siteleri, tatil planlarında, Kıbrıs’ı seçen kişiler için, gerekli olan tüm bilgilere kolay ulaşılmasını amaçlayarak, tasarlanmış siteler olarak karşımıza çıkmaktadır. Öyle ki, bu sitelerde, Kıbrıs adasına dair, ulaşımdan, konaklamaya, uçak biletlerine ve otellere kadar, birçok bilgiye, kolayca ulaşılabilmektedir.
 • www.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com, Kıbrıs seyahatlerinde, hem en uygun uçak biletlerine ulaşmak, hem de otel rezervasyonları yapmak konusunda, tatilcilere hizmet vermeyi amaçlayan siteler olarak, geliştirilmiştir.
 • Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Anadolu Jet ve Pegasus havayolu şirketlerine, çevrimiçi olarak anında bağlantı sağlayan sistemleriyle, Kıbrıs’ a gidiş ve dönüşler için avantajı ve kampanyalı fiyatları ve indirimlerin görüntülenebilmesine olanak sağlanmaktadır.  Bu sayede, kişiler bütçelerine en uygun uçak bileti alternatifleri arasından seçim yapabilme özgürlüğüne erişmektedirler. Bunun yanı sıra, ileri tarihli bilet kampanyalarıyla da, çok daha düşük fiyatlarla uçak biletlerinin rezervasyonunu yatırmak ya Da satın almak www.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com siteleri ile mümkün olmaktadır.  Başka bir deyişle, hem zamandan tasarruf sağlamak, hem de daha ekonomik koşullarda yolculuk yapmak için www.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com sitelerini ziyaret etmek yeterli olacaktır.
 • Tatil Keyfinde Sınır Tanımayanlar için
 • www.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com sitelerinin, kullanıcılara sunduğu diğer bir hizmet, otel rezervasyonları konusundadır. Özellikle yaz aylarında, Kıbrıs’ta tatil sezonunun hareketli olması ve sıcaklık değerlerinin en uygun seviyelerde seyretmesine paralel olarak, otellerin doluluk oranları en üst düzeye çıkmakta, böylece yer bulmak zorlaşmaktadır. Diğer yandan, bu dönemlerde, otel fiyatları artan rağbet doğrultusunda normalin 2 ya da 3 katına çıkmaktadır. www.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com sitelerinde bulunan online rezervasyon sistemi ile, tatil yaparken karşılaşılabilecek bu durumlar önlenebilmektedir.
 • Tatillerde yapılan planlarda en önemli konulardan biri olan konaklama, zaman zaman tatilcilere sorun yaşatabilmektedir. www.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com siteleri ile Kıbrıs’ta konaklama için tüm oteller ve özellikleri detaylı olarak incelenebilmekte ve karşılaştırma yapma imkânı sunulmaktadır. Buna ek olarak, otellerin yaz döneminden önce başlattığı erken rezervasyon fırsatları ile otel konaklamalarında iddialı fiyatlar sunmaktadırlar. www.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com siteleri aracılığıyla bu fiyatlara ulaşabilmekte ve rezervasyonu gerçekleştirilebilmektedir.  Ayrıca, erken rezervasyonlu durumlarda, ek olarak taksitlendirme ve indirimlerde sunulmaktadır.
 • www.kibrisbileti.com ve www.kibristatatile.com sitelerinde yer alan online rezervasyon sistemleri sayesinde, tatillerde yer arama ya da yüksek rakamlarla karşılaşma gibi durumlar engellenebilmekte, böylece farklı kesimlerde ve gelir gruplarındaki kişilerin en iyi şartlarda tatil yapmalarına olanak sağlanmaktadır.

About Author

Harun Acar
 •