Kuzey Kıbrıs uzun bir yaz sezonu boyunca sonsuz ve sabaha kadar süren eğenleceler için mükemmel bir tatil adası tercihi olacak. Müzik, eğlence ve dans ile dolu Girne gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Muhtemelen kaldığınız otelin bir diskosu yada başka bir etkinliği vardır. Ama farklı bir eğlence için dışarı çıkmanızı öneriyoruz.

Geceye uluslararası kalitenin odağı durumundaki Jasmine Court Hotel’den başlayabilirsiniz. Yaz sezonu boyunca Şadırvan Restaurant’da buluşanlar, doyumsuz ve dayanılmaz bir eğlence yaşarlar. Canlı klasik Türk müziği, Oryantal dansları ve grupların Türk pop müziğinden seçtikleri ile canlanacaksınız.

Gecenin sona ermediğini düşünüyor ve eğlenceyi sürdürmek istiyorsanız; cıvıl cıvıl, hareketli Club Night Park, sizin için tam biçilmiş kaftan. Girne Kalesi’ne bakan ferah bahçe, altı değişik bar, ses ve ışık konusundaki mükemmel tasarımı ayrıca ünlü DJ’lerin katılımıyla yapılan özel partiler ile sizi başka bir gezegende eğlenmeye uçuracak. Dansetmekten başka birşey düşünemeyeceksiniz. Merdivenden aşağı kaç basamak inebilirsiniz? Yeraltı Disco çok iyi seçilmiş müziği ile sizleri en iyi eğlenceyi sunan yapısına çekecek. Şayet sound disco’yu cuma akşamı tercih ederseniz Grup Latino Turco sizleri Karayipler’e ve Güney Denizleri’ne uçuracakları hareketli müziklerle dolu bir programla bekleyecek. Akrobat barmenlerle ve dansçı kızlara dikkat. Havada uçan şişeler, bardaklar hatta barmenler bile görebilirsiniz. Şafak vakti, yaşamınız boyunca unutamayacağınız güzellikteki güneş doğuşu, tüm yorgunluğunuzu ortadan kaldıracak.

Lapta’ya doğru giderken; sağa, denize doğru dönerseniz, yokuş aşağı devam edin ve Escape Disco’ya ulaşın. Burayı seçenler, büyüleyici müziğin sihrine kendilerini kaptırıp, daha içeriye girmeden dansetmeye başlıyorlar. İki müzik parçası arasındaki sessizlik ise hemen yanıbaşınızdaki dalgaların hoş ritmiyle dolduracak.