Kıbrıs’ta Tatil

0
519
aile-tatili-kibris
aile-tatili-kibris
- Reklam -

Kıbrıs bozulmamış doğal güzellikleri, eşsiz tarihi zenginlikleri ile Akdeniz’de cennet bir adadır. Türkiye, Suriye ve Mısır’a komşu olan Kıbrıs, Doğu akdenizin berrak mavi sularında uzanır. Sicilya ve Sardunya’dan sonra Akdeniz’in en büyük üçüncü adasıdır. Kıbrıs dost canlısı insanları, tertemiz ve bozulmamış muhteşem doğası, neredeyse tüm yıl boyunca güneşle yıkanan kilometrelerce uzunluğundaki kıyı şeridi, altın kumsalları ve 9000 yıllık görkemli tarihi ile sizlere en misafirperver karşılamayı sunar.

Kıbrıs’a geldiğinizde geziniz için daha ekonomik yol olan araç kiralamanızı tavsiye ediyoruz. Ayaz Rent a Car ve Kıbrıs Rent a Car Kıbrıs’ta Ercan Havalimanında araç teslim edip alan güvenilir şirketlerdendir.

Ayrıca trafiğin tersten olması nedeniyle taksi ile ulaşın sağlamak isteyen ziyaretçilerimizede Kıbrıs Taksi Transfer firmasını kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Kıbrıs’a Nasıl Gidilir?
Kuzey Kıbrıs´a Uçak ve Feribot ile gelebilirsiniz, en kolay ve en güvenli yolu uçak iledir. Turk Hava Yolları, Kıbrıs Turk Hava Yolları ve Atlasjet, Pegasus hava yolları Kıbrıs´a düzenli seferler yapmaktadır. Türkiye´nin her tarafından Kıbrıs´a uçak bulabilirsiniz, İngiltere ve Avrupa Ülkelerinden de Kıbrıs´a düzenli seferler yapılmaktadır. Eğer İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinden Kıbrıs´a geliyorsanız uçağınız Türkiye´de kısa bir iniş gerçekleştirmektedir devamı…

- Reklam -